• https://www.facebook.com/elifnazliperde
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905325612328
  • https://twitter.com/Elifnazliperde
  • https://www.instagram.com/elifnazliperde/
Shopalm -Online satış sitemiz

<b>HAKKIMIZDA</b>

       
                     elif nazlı perde dıştan görünüm resmidir...

1997 yılında kurulan işletmemiz ilk olarak; çeyiz, nakış ve perde işleri ile faaliyetine başlamıştır. Ana ilkelerimizi kısaca ifade edecek olursak, bunlar; kalite, müşteri memnuniyeti ve doğal olarak kar maksimizasyonu'dur.

-İşletmemiz 2004 yılında "Taç Collection" perde bayiliğini almıştır.

-İşletmemiz 2007 yılında Gölbaşı/Ankara'da "Taç Concept" mağazası haline gelerek bir ilke imza atmıştır.

-2014 yılından itibaren de "Elif Nazlı Perde ve Çeyiz" olarak kendi ismi ile faaliyetlerine devam etmektedir.

"Kalite ve uygun fiyat"... Bu iki kavram yıllardır firmaların en büyük sloganı haline gelmiştir. Ancak, kaliteyi sunarken bununla birlikte cazip fiyatlar belirleyebilmek; uzun vadeli planlar yapabilen, ilk hedefi hizmet ve müşteri memnuniyeti olan teknik altyapısı tamamlanmış büyük firmaların yüklenebileceği bir sorumluluktur.

Elif Nazlı Perde, bu sorumluluğun bilinci ile çeyiz ve perde sektöründe emin adımlarla ilerlerken, ortaya koyduğu kaliteyi siz değerli müşterilerine sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Taç ürünlerinin yanında, kendi özel atölyelerimizde her türlü çeyiz hazırlanmakta, isteğe bağlı boyutlarda nevresim ve pike takımları üretilmektedir. Ürünlerimizin her türlü deformasyona karşı garantisi bulunmaktadır. Elif Nazlı Perde ve Çeyiz'in; Hepsiburada.com, n11.com, Pttavm.com, Trendyol.com ve amazon.com.tr gibi E-tiçaret sitelerinde sanal mağazaları da bulunmaktadır.

Sizleri de her türlü çeyiz sanatı ile buluşturmak için Elif Nazlı Perde ve Çeyiz'e bekliyoruz...