• https://www.facebook.com/elifnazliperde
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905325612328
  • https://twitter.com/Elifnazliperde
  • https://www.instagram.com/elifnazliperde/
Shopalm -Online satış sitemiz

Sipariş Nasıl Verilir?

Ürün Siparişi Nasıl Verilir?

1-Gelişen teknolojilere ayak uyduran şirketimiz en güvenli ödeme sistemleri algoritması kullanmaktadır. Bu nedenle SHOPALM uygulamasını kendi sitemize uygulamış bulunmaktadız. Kendi sitemiz ile online satış sitemiz olan http://www.shopalm.com/elifnazliperdeveceyiz arasında entegrasyon olduğundan sitemizden beğendiğiniz ürününün  "İNCELEME" butonunu tıkladığınızda online satış sitemize bağlanmış olursunuz ve güvenli alış veriş yapabilirsiniz. Sistem sizden hiç bir zaman üyelik kaydı istemez. Bu nedenle hiç bir bilginiz sistemde kayıtlı olamaz. Başka bir ifadeyle diğer sistemlerde olduğu gibi kişisel bilgilerinizin calınma olasılığı yoktur. 

Aşağıda belirtilen sitelerde de satış mağazalarımız mevcuttur. Ancak kendi sitemizden hem daha hızlı hem de ekonomik alış veriş yapabilirsiniz. İndirim isteklerinizi de SHOPALM mağazamızdaki iletişim araçlarıyla bize bildirebilirsiniz. 


2- Shopier mağazamızı kullanarak ürün siparişi verebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Shopier mağazamız, taksit imkanı da sunmaktadır. Shopier üzerinden satın aldığınız ürünler aynı gün içerisinde kargoya verilir.

https://www.shopier.com/ShowProductNew/storefront.php?shop=elifnazliperdeceyiz

Önemli Not: Shopier mağazımızdan alış veriş yapmak için shopier sitesine üye olmanıza gerek yoktur.  Ürün iade etmek istediğinizde yapaçağınız tek şey " ürün iade isteğinizi belirten mailinizi " İnfo@elifnazliperde.com.tr'ye mail olarak  atmak ve göndereceğimiz kargo iade kodu ile ürünü  kargoya vermektir. İadeniz  kredi kartınıza yapılacaktır. 


3- İnternet sitemizde sergilenen ürünlerin altında yer alan "İncele" butonuna tıkladığınızda ürünün satışta bulunduğu Türkiyenin en büyük ve güvenilir sitelerindeki satış sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfadan rahatlıkla ürün özelliklerini görebilir ve alış veriş yapabilirsiniz. Bazı özel ürünlerimiz sadece kendi sayfamızda yayınlanmakta ve satışa sunulmaktadır. Bu durumda sayfanın alt kısmında "Talep Formu" yer almaktadır. Bu formu doldurarak "Gönder" butonuna bastığınızda ürün talebiniz tarafımıza ulaşmaktadır. Ürün profilinde belirtilen tutarı, internet sitemizde belirtilen banka hesaplarından herhangi birine Havale/EFT yaptığınız takdirde ürün ertesi gün kargoya verilecektir. Kargo gönderme üçreti şirketimiz tarafından ödenecektir. 

 
4- Hepsiburada.com'da yer alan mağazamızdan ürün satın alabilirsiniz.

https://www.hepsiburada.com/magaza/elif-nazli-perde-ceyiz?kategori=60002028

5- N11.com'da yer alan mağazamızdan ürün satın alabilirsiniz.

https://www.n11.com/magaza/elifnazliperdeceyiz

6- Amazon.com.tr'de yer alan mağazamızdan ürün satın alabilirsiniz.

https://www.amazon.com.tr/s?me=AK2G1E0CZ4FKW&marketplaceID=A33AVAJ2PDY3EV

7
- Trendyol.com.tr'de yer alan mağazamızdan ürün satın alabilirsiniz. Sadece yapmanız gereken sayfamızdaki ilgili sitelerin logolarına tıklamak.

8 - Pttavm.com'da yer alan mağazamızdan ürün satın alabilirsiniz. Sadece yapmanız gereken sayfamızdaki  ilgili sitenin logosuna tıklamak.